Hakkımızda


Nesa Taşıt Üst Yapım


Taşıt üst yapım ve ekipman sektöründe, KALİTE, TECRÜBE ve GÜVEN’in ön planda olduğu şirketimizin web sitesine hoşgeldiniz.


Fabrikalarda standart olarak üretimi yapılan taşıtlar, zaman zaman kullanım amaçları doğrultusunda ihtiyaçlara, beklentilere cevap verememektedir.
Bu beklentileri de ancak taşıt üst yapım firmaları karşılayabilmektedir.


İhtiyaç ve beklentilerin her geçen gün farklılaşması ise taşıt üst yapım sürecinde kullanılan donanım teknolojilerinin ve tasarımlarının sürekli olarak gelişmesine neden olmaktadır.


Bu gelişmeler doğrultusunda, dünyada donanım teknolojisindeki tüm yenilikleri sektöre kazandırarak sizlerle buluşturan, işlerini daima tam ve kusursuz teslim eden şirketimiz NESA, sürekli yenilenen ürün çeşitleriyle, taşıt üzerindeki yaşam ve iş kabiliyetinize yüksek işlev, kalite, estetik ve güven katmaya, Gersan Sanayi Sitesi Yenimahalle - Ankara'da bulunan 750 metrekare kapalı alana sahip Ofis binamızda ve Keresteciler Sanayi Sitesi Saray - Kazan - Ankara'da bulunan 2.000 metrekare kapalı alanı - 2.000 metrekare açık alanı bulunan fabrika sahamızda devam ediyor.

 

NESA TAŞIT ÜST YAPIM SİZ MÜŞTERİLERİNE DEĞER VERİYOR.


Saygılarımızla